Bent u opzoek naaar aan bidet toilet met reinigende functie om elk toiletbezoek aangenaam en vooral hygenisch voor uwzelf en voor uw familie te maken, dan is de bidetWC van Creavit uitermate geschikt voor. Dankzij de wateraansluiting (warm/koud) voor de sproeier, kunt u zelf bepalen wat de tempratuur van de sproeiwater wordt.
Dankzij strak design van hangtoilet, sluit een ultra dun softclose toiletbril extra goed op dit wandcloset met bidet.
Creavit HANGTOILET met bidet (geintegreerd) warm/koud. Dit bidet WC heeft een strak design en voorzien van alle gemakken van een hygenisch gebruik.
Vindt u de vormen van dit hangtoilet mooi en wilt u eigenlijk een ander kleur, omdat dit beter past in uw #badkamerstijl ? Een voordeel van #Creavit Freedom toiletpotten zijn dat ze maar liefts in 5 verschillende klueren verkrijgbaar zijn.
Nano Coating : Dit antikalk laagje zorgt ervoor dat vuil- en zeepresten er makkelijk vanaf glijden en verlengt de levensduur van het sanitair.
Verdekte bevestiging : geeft een tijdloze uitstraling. Voor een betere indruk hoe u dit wandcloset installert, kijkt u naar de intsructie film op onze home pagina. De principe is het zelfde. Het verschil zit het in de materiaal.
Diepspoel : Hierbij valt de boodschap direct in het water. geen last van onaangename geurtjes.
NO-RIM / RANDLOOS / RIMLESS : dit betekent dat het product zonder spoellrand is. Materiaal: Kwarts Keramiek. Met geintegreerde bidet en bidetkraan: Voorkomt onnodige aanpassingen.
Warm/Koud bidet: U kunt het wandcloset tegelijk zowel op warmwater als op koudwater aansluiten en danzij de mengkraan zelf de tempratuur van het water bepalen.
Kleur | Melk wit - Gelakt |
Materiaal | Kwarts keramiek |
Spoeltechniek | Zonder Spoelrand |
Spoelvorm | Diep spoel |
Type | Wand / water sproeier / bidet -Geïntegreerd bidet kraan |
Vorm toilet | D- Vorm |
Antikalk | Ja |
Antibacterieel | Ja |
Minimale spoelwaterhoeveelheid | 4,5 lt |
Nominale spoelwaterhoeveelheid | 2,5 lt |
Plaats uitlaat | PK |
Waterbesparend | Ja |
Aantal bevestigingsgaten | 4/ Incl metal flexi slangen |
Gewicht | 26 kg |
Met toiletzitting | Ja, "Ultra Dun" softclose toiletzitting , afneembaar , softclose , quick release |
Diepte | 51 cm |
Hoogte |
36 cm |
Breedte | 35 cm |
© 2021 www.sani4comfort.nl - Powered by Shoppagina.nl