➤ Modulair systeem voor maatwerk in design
➤ Past op alle standaard TECE inbouwreservoirs
➤ Perfect te combineren met 8 verschillende drukknoppen
➤ Gemaakt van natuurlijk materiaal
➤ Mogelijkheid tot verzonken installatie
Lees meer.
De TECEloop Frontplaat voor modulair systeem bedieningselement is dé basis voor het creëren van een stijlvol en gepersonaliseerd bedieningspaneel. Deze frontplaat is ontworpen om te combineren met één van de acht verschillende drukknoppen uit de TECEloop-serie. Dankzij dit modulaire systeem stel je eenvoudig een unieke drukplaat voor je wcsamen die perfect aansluit bij jouw badkamerstijl.
Design en materiaalkeuze die spreken.
Bij TECE geloven we in échte materialen. Daarom worden onze covers gemaakt van natuurlijke producten zoals echt eikenhout, natuursteen, marmer, leisteen en beton. Geen imitaties, alleen het origineel. Elke bedieningspaneel wc heeft daardoor een unieke uitstraling. Of je nu houdt van een warme houtlook of een stoere betonstijl – met TECEloop geef je je toilet de uitstraling die het verdient.
Kenmerken van de TECEloop frontplaat:
Geschikt voor het modulaire TECEloop-systeem
Te combineren met 8 verschillende soorten druktoetsen
Materiaalkeuze van écht hout, marmer, beton of leisteen
Elke frontplaat is uniek – geen enkele is hetzelfde
Stijlvolle aanvulling op je moderne of klassieke toiletruimte
Eenvoudige montage
Let op: deze frontplaat wordt zonder drukknoppen geleverd. Voor een complete set dient u apart een TECEloop bedieningspaneel (drukknoppen) bij te bestellen.
Waarom kiezen voor een TECEloop wc-bedieningsplaat?
De uitgebreide collectie van TECEloop maakt het mogelijk om een drukplaat wc samen te stellen die volledig past bij jouw persoonlijke smaak en de stijl van je badkamer. Combineer esthetiek met functionaliteit – niets oogt zo verfijnd als een TECEloop bedieningspaneel wc met een natuurgetrouwe afwerking.