➤ Afmetingen: 100 x 46,5 x 52 cm (B x D x H)
➤ Materiaal: Multiplex gefineerd (waterdicht)
➤ Softclose: Ja (metalen geleiders)
➤ Sifonuitsparingen 1
➤ Montagemateriaal Inclusief verstelbaar beslag
Lees meer.
Zoek je een stijlvolle, robuuste basis voor je badkamer? De hangende Wastafelonderkast Trendline Basic 100 cmcombineert een moderne uitstraling met maximale duurzaamheid en optimaal gebruiksgemak.
Belangrijkste voordelen:
Extra Stevige Constructie: Uitgerust met een stabilisatieband voor én achter voor een uiterst vormvaste, zware en soliede kwaliteit.
Hoogwaardig Materiaal: Vervaardigt uit massief, waterdicht gefineerd multiplex in een sfeervolle Natural Oak afwerking.
Geruisloze Softclose: Twee ruime lades op zware metalen softclose geleiders die altijd zacht en gecontroleerd sluiten.
Slimme Ruimte-indeling: Voorzien van 1 sifonuitsparing én voldoende uitsparing aan de achterzijde voor je kraanaansluiting en leidingwerk.
De Trendline Basic serie is ontworpen voor wie geen concessies wil doen aan kwaliteit. Dankzij het massieve materiaal en de zwaar uitgevoerde, verstelbare ophangmaterialen hangt deze onderkast rotsvast aan elke badkamerwand. Met een royale breedte van 100 cm biedt de kast meer dan genoeg opbergruimte voor al je verzorgingsproducten en handdoeken.
Maak je badkamermeubel compleet door een bijbehorende wastafel mee te bestellen — naar keuze zonder kraangat, of met 1 of 2 kraangaten. De kast wordt standaard geleverd inclusief al het benodigde bevestigingsmateriaal.
Tip: Standaard wordt dit meubel geleverd in de afgebeelde uitvoering. Wil je deze onderkast liever uitvoeren met exclusieve grepen in Aluminium of Zwart? Informeer bij onze klantenservice naar de scherpe meerprijs en mogelijkheden!
V: Hoe stel ik het meubel exact waterpas af tijdens de montage? A: De meegeleverde hoogwaardige ophangbeugels zijn van binnenuit met een schroevendraaier zowel in hoogte als in diepte te stellen. Hierdoor stel je de kast tot op de millimeter nauwkeurig waterpas aan de muur af, zelfs als de wand niet helemaal recht is.
V: Hoe onderhoud ik de watervaste gefineerde Multiplex afwerking het beste? A: Hoewel de Multiplex kern waterdicht is gefineerd, adviseren wij om stilstaand water direct af te nemen met een zachte, droge microvezeldoek. Gebruik voor de dagelijkse reiniging een mild sopje van warm water en een neutraal schoonmaakmiddel. Vermijd schuurmiddelen of agressieve ontvetters om de beschermlaag intact te houden.
V: Kan ik de softclose lades eenvoudig uit het frame klikken bij montage? A: Ja, de metalen geleiders zijn voorzien van een quick-release ontgrendelingssysteem. Door het hendeltje onderaan de geleiders in te drukken, til je de lades moeiteloos uit de kast. Dit maakt het ophangen van de kast en het aansluiten van de sifon aanzienlijk eenvoudiger.