➤ Afmetingen: 140 x 46,5 x 52 cm (B x D x H)
➤ Materiaal: Multiplex gefineerd (waterdicht)
➤ Softclose: Ja (metalen geleiders)
➤Sifonuitsparingen: 2 (om te bouwen naar 1 via optionele set)
➤ Montagemateriaal Inclusief verstelbaar beslag
Lees meer.
Zoek je een stijlvol, duurzaam en functioneel badkamermeubel met een luxueuze uitstraling? De Wastafelonderkast Trendline Basic 140 cm Black Oak combineert een verfijnd design met een robuuste constructie. Het meubel is uitgevoerd in hoogwaardig waterdicht gefineerd multiplex met een prachtige Natural Oak afwerking (Black Oak serie), wat zorgt voor een warme en moderne sfeer in jouw badkamer.
Dankzij de massieve materialen voelt deze onderkast uitzonderlijk zwaar en solide aan. De voor- en achterzijde zijn voorzien van een speciale stabilisatieband voor maximale vormvastheid. Het hangende ontwerp creëert bovendien een ruimtelijk effect en maakt het schoonmaken van de badkamervloer zeer eenvoudig.
De onderkast beschikt over twee ruime lades die soepel en stil sluiten dankzij de premium metalen softclose geleiders. Achter de lades is voldoende serviceruimte voorzien voor het leidingwerk en de kraaninstallatie. Standaard wordt het meubel geleverd met 2 sifonuitsparingen, ideaal voor een dubbele wastafel. Wil je een enkele wastafel plaatsen? Met een optionele ombouwset pas je de bovenlade eenvoudig aan naar 1 sifonuitsparing.
Let op: Dit meubel is optioneel ook verkrijgbaar met stijlvolle aluminium of zwarte grepen tegen een kleine meerprijs. Informeer bij onze klantenservice naar de mogelijkheden en prijzen.
Hoe stel ik de onderkast perfect waterpas af op een oneffen wand? A: Het meegeleverde professionele ophangsysteem is intern verstelbaar. Na het inhangen van de kast kun je met een schroevendraaier via de binnenzijde van de kast de hoogte en diepte van de haken millimeterprecies corrigeren.
Hoe bescherm en onderhoud ik het gefineerde multiplex het beste tegen vocht? A: Hoewel het multiplex watervast verlijmd is, adviseren we om stilstaand water op de randen direct af te nemen met een zachte, droge microvezeldoek. Gebruik voor de dagelijkse reiniging uitsluitend een milde, niet-schurende zeepoplossing.
Wat moet ik doen bij een afwijkende leidingpositie in de muur? A: Achter de lades bevindt zich een royale serviceruimte voor standaard leidingwerk. Verloopt de afvoer afwijkend, dan kun je de optionele ombouwset gebruiken of een extra passtuk toepassen zonder de interne stabilisatieband van de kast te hoeven onderbreken.