Serie: SOLID ✓ Gemaakt van RVS ✓ Geschikt voor TECE OCTA en TECE UNI modellen inbouwreservoirs ✓ 6 mm dik ✓ Te combineren met inworpschacht Lees meer.
Het Tece Solid bedieningspaneel is ontworpen voor gebruik met inbouwreservoirs, waardoor uw toilet een strakke en opgeruimde uitstraling krijgt. Dankzij de dualflush-techniek kunt u water besparen en tegelijk genieten van een optimale spoelprestatie. De drukplaat is vervaardigd uit roestvrijstaal, wat zorgt voor duurzaamheid en een luxe uitstraling.
Dit bedieningspaneel is geschikt voor vlakke inbouw in combinatie met een WC-inbouwraam voor vlakke inbouw. Het kan eenvoudig worden gecombineerd met een inworpschacht van TECE, wat zorgt voor extra gebruiksgemak. De afmetingen van 220 x 150 x 6 mm maken het paneel compact en geschikt voor diverse toepassingen.
Het Bedieningspaneel Tece Solid wordt geleverd met bedieningsstangen, bedieningsmateriaal en demontagegereedschap. De twee rubbergedempte bedieningstoetsen zorgen voor een stille en soepele werking. Dit bedieningspaneel is compatibel met TECE OCTA en TECE UNI modellen inbouwreservoirs, waardoor het een veelzijdige keuze is voor uw badkamer.
TECE is de nummer één in Duitsland en gecertificeerd door BELGAQUA en KIWA. U kunt dus vertrouwen op de uitstekende kwaliteit en betrouwbaarheid van dit product.