De SaniPro inbouw regendouche set is helemaal compleet met hoofddouche, handdouche en thermostaatkraan! De hele set heeft dezelfde afwerking, namelijk Gunmetal. Dit zorgt voor een klassieke en unieke uitstraling in je badkamer. Lees meer.
De SaniPro inbouw regendouche set is helemaal compleet met hoofddouche, handdouche en thermostaatkraan! De hele set heeft dezelfde afwerking, namelijk Gunmetal. Dit zorgt voor een klassieke en unieke uitstraling in je badkamer.
Als jij je badkamer wil onderscheiden van andere badkamers is een Gunmetal zwarte Regendouche set echt een aanrader. Gunmetal zwarte kranen of regendouche set zijn tegenwoordig echt een trend en voor je Gun Metal zwarte Accessoires zit je goed bij Sani4Comfort. Gunmetal is een legering van 88% koper, 10% tin en 2% zink, oorspronkelijk gebruikt voor het maken van wapens. Tegenwoordig versiert de badkamers en toiletten met stijlvolle en luxe producten.
De onderdelen zijn allemaal gemaakt van messing. Het grote voordeel van messing is dat dit uitstekend geschikt is voor natte ruimtes, het kan namelijk niet roesten. Omdat het een inbouw regendouche set is zit alle techniek in de muur. De inbouwdeel van de thermostaatkraan zit in een box voor een makkelijke en veilige montage. De thermostaatkraan is inclusief in- en afbouwdeel. Omdat de techniek in de muur zit is het van belang dat de kraan van hoge kwaliteit is. Inbouw Set Regendouche SaniPro Effeze is een kwalitatieve inbouwkraan,om dit te waarborgen bieden wij maar liefst 5 jaar garantie op de thermostaatkraan. Mocht er toch iets gebeuren met de kraan kunt u gemakkelijk vanaf de voorkant bij de filters en vuilkleppen.
De douchekop in deze Inbouw Set Regendouche Gunmetal SaniPro Effeze heeft een doorsnede van 25 centimeter en ultra dun. De regendouche heeft rubber sproeigaatjes, dit heeft als voordeel dat de regendouchekop gemakkelijk te ontkalken is. De aansluiting is voorzien van een kogelgewricht. Hiermee kun je zo de douchekop verstellen naar eigen wens. In de set vind je ook een wand-arm ook muurbevestiging om de regendouchekop te monteren.
De inbouwdiepte van de kraan is minstens 70mm. Zorg er dus voor dat u minimaal deze ruimte heeft in de wand. De kraan en onderdelen hebben allemaal 1/2" aansluitingen.