➤ Inbouw thermostaatkraan met Regendouche 30cm
➤ Compleet met alle toebehoren
➤ Luxe ronde knoppen
➤ RVS materiaal
➤ Beschikbaar in 6 kleuren
Lees meer.
Transformeer je dagelijkse douche-ervaring tot een hoogwaardig spa-ritueel. De Caral Chroom Inbouwthermostaat Setcombineert een strak, tijdloos design met superieur bedieningscomfort. Doordat de techniek volledig achter de muur verdwijnt, geniet je van een opgeruimde badkamer met een ruimtelijk effect. Geen lelijke leidingen meer in zicht, enkel pure luxe.
Met de twee intuïtieve stopkranen wissel je moeiteloos tussen de royale UniMatch hoofddouche (Ø 30 cm) en de flexibele 3-standen handdouche (Ø 12 cm). Een zachte regensessie om te ontspannen na een lange dag, of een krachtige massagestraal om shampoo snel uit te spoelen? Je schakelt in één handomdraai. De hoogwaardige thermostatische cartridge garandeert een constante watertemperatuur, zonder vervelende koudeshocks als elders in huis de kraan op opendraait.
Strak Inbouwdesign: Maximale bewegingsvrijheid en een minimalistische uitstraling.
Royale Regendouche: De ultra-slanke 30 cm douchekop omhult je lichaam volledig met warme waterdruppels.
Veilig & Comfortabel: De thermostaat voorkomt plotselinge temperatuurschommelingen — ideaal voor gezinnen.
Onderhoudsvriendelijk: Dankzij de chroomafwerking en gladde kunststof doucheslang (150 cm) is de set eenvoudig kalkvrij te houden.
Thermostaatkraan: Caral inbouw- én afbouwdeel met 2 stopkranen (chroom)
Hoofddouche: UniMatch ronde hoofddouche (30 x 0,8 cm) met wandarm (35 cm)
Handdoucheset: UniMatch handdouche (3 standen, Ø 12 cm) met doucheslang (150 cm)
Aansluiting: UniMatch wandaansluitbocht met kantelbare houder (1/2")
1. Hoe werken de 2 stopkranen bij deze inbouw douchethermostaat? Met de twee stopkranen regel je afzonderlijk de watertoevoer en het volume naar de hoofddouche en de handdouche. Zo schakel je eenvoudig tussen de verschillende waterpunten.
2. Is een inbouwthermostaat moeilijker te onderhouden dan een opbouwset? Nee. Het kraanmechanisme zit weliswaar in de muur, maar de thermostaatcartridge is via het afbouwdeel aan de voorzijde bereikbaar voor onderhoud. Bovendien is er minder buisoppervlak aanwezig waar kalk op kan hechten.