
Wiesbaden Inloopdouche Douchewand Slim Helder glas 120cm - 8mm veiligheidsglas met antikalk - 20.3457
Helder Glas ✓ 8 mm veiligheidsglas ✓ Anti-kalk behandeling ✓ Zonder profiel ( los bestellen in gewenste kleur) ✓ Maten: 50cm t/m 160cm
- ⭐⭐⭐⭐⭐ Beordelingen 8,8 / 10
- Gratis bezorging vanaf €100
- 14 dagen bedenktijd
- Meer informatie? Neem contact op over dit product
Inloopdouche Douchewand Slim Helder glas 120cm
Een badkamer met inloopdouche is de ultieme combinatie van stijl en comfort. De Wiesbaden Inloopdouche Douchewand Slim Helder glas 120cm biedt niet alleen een elegante uitstraling, maar ook de beste kwaliteit en duurzaamheid. Met deze glazen douchewand transformeer je elke badkamer in een luxe oase.
Heldere Elegantie met Hoogwaardige Veiligheid
Deze douchewand van Wiesbaden is gemaakt van 8 mm dik veiligheidsglas, wat zorgt voor maximale stevigheid en veiligheid. Het heldere glas zorgt voor een ruimtelijk effect en een moderne uitstraling in je badkamer.
Bescherming tegen Kalkaanslag en Zeepresten
Dankzij de nano-coating blijft het glas langer schoon en hoef je minder tijd te besteden aan onderhoud. Deze coating beschermt de douchewand effectief tegen kalkaanslag en zeepresten, zodat je douchewand er altijd stralend uitziet.
Eenvoudige Combinatie met Diverse Profielsets
De glazen douchewand wordt excl. profielen geleverd. Deze kan eenvoudig gecombineerd worden met een profielset en stabilisatiestang van 120 cm, beschikbaar in maar liefst zeven verschillende kleuren. Dit geeft je de vrijheid om je inloopdouche helemaal naar eigen smaak samen te stellen.
Belangrijkste Kenmerken:
- Afmetingen: 120x200 cm
- Verkrijgbaar in diverse tussenmaten
- Helder glas van 8 mm dik veiligheidsglas
- Nano-coating tegen kalkaanslag en zeepresten
- Te combineren met profielset en stabilisatiestang in 7 kleuren (excl.)
Merk | Wiesbaden |
Artikelcode | 20.3457 |
SKU | 20.3457 |
EAN | 8719743060579 |
Type | Douchewand |
Model | Slim |
Afwerking Glas | Helder Glas |
Afmetingen | 120x200cm |
Kleur profiel | N.v.t. |
Type glas | Gehard Veiligheidsglas |
Dikte glas | 8 mm |
Nano-Coating | Ja |
Incl. Stabilisatiestang | Nee |
Profiel verstelbaar | N.v.t. |
Bevestigingswijze | Muurprofiel |
Materiaal profiel | N.v.t. |
Garantie | 5 jaar |
average of 0 review(s)
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review