
Wastafelmeubel 120cm Pure⎢Gliss Heronimus⎢1 of 2 softclose lades
Wastafelnderkast Fineer Eiken ✓ 1200x450x350mm ✓ Incl. bovenblad ✓ Bovenblad zonder uitsparingen ✓ Optioneel 1 of 2 Softclose lades met metalen geleiders ✓ Beschikbaar in 7 kleuren en maten van 60cm tot 200cm
- ⭐⭐⭐⭐⭐ Beordelingen 8,8 / 10
- Gratis bezorging vanaf €100
- 14 dagen bedenktijd
- Meer informatie? Neem contact op over dit product
Wastafelmeubel 120cm Pure⎢Gliss Heronimus
Ontdek de unieke charme van de wastafelonderkast uit de Gliss Heronimus collectie. Met zijn elegante ribbelfront en retro uitstraling, voegt deze onderkast wastafel een vleugje verfijning toe aan iedere badkamer. Het meubel is gemaakt van hoogwaardig fineer eiken, wat niet alleen zorgt voor een luxueuze uitstraling, maar ook voor duurzaamheid. Dankzij de bescherming tegen vocht en warmte blijft dit onderkast badmeubel er jarenlang prachtig uitzien.
Het strakke ontwerp met netjes afgewerkte randen zorgt ervoor dat deze wastafelonderkast een harmonieus geheel vormt in uw badkamer. De subtiel donkerdere ruimte tussen de verticale ribbels benadrukt het stijlvolle design. U kunt kiezen uit één of twee lades, die voorzien zijn van een luxe push&pull-functie. Deze wastafelonderkast biedt voldoende opbergruimte en is een perfecte aanvulling voor elke badkamerstijl.
De onderkast wastafel is 1200x450x350mm groot, perfect voor wie op zoek is naar een ruim badkamermeubel zonder in te boeten op stijl. Of u nu één of twee softclose lades kiest, dit wastafel meubel biedt altijd comfort en gemak.
Belangrijkste kenmerken:
- Wastafelonderkast met ribbelfront
- Materiaal: Fineer Eiken
- Kleur: Pure
- Afmetingen: 1200x450x350mm
- Optioneel één of twee lades met push&pull-functie
- Retro look met verticale ribbels
- Bestand tegen vocht en warmte
Merk | GLISS DESIGN |
Artikelcode | 2E120PR |
SKU | 2E120PR |
EAN | 8721082661331 |
Merk | Gliss Design |
Serie | Heronimus |
Afmetingen badkamermeubel (BxDxH) | 1200x450x350mm |
Kleur | Pure |
Materiaal | Fineer Eiken |
Aantal Lades | Optioneel (1 of 2) |
Softclose | Ja |
Incl. Waskom | Nee |
Incl. Kraan | Nee |
Incl Sifon en click-waste | Nee |
Voorgemonteerd | Ja |
Bevestiging | Ophang |
Garantie | 2 jaar |
average of 0 review(s)
Help ons en andere klanten door het schrijven van een review