Wastafelnderkast Fineer Eiken ✓ 2000x450x350mm ✓ Incl. bovenblad ✓ Bovenblad zonder uitsparingen ✓ 2x Softclose lades met metalen geleiders ✓ Beschikbaar in 7 kleuren en maten van 60cm tot 200cm Lees meer.
De wastafelonderkast van 200 cm uit de Gliss Heronimus collectie is een stijlvolle toevoeging aan iedere badkamer. Met een opvallend ribbelfront en retro uitstraling, voegt deze onderkast wastafel een uniek design toe aan jouw badkamerinterieur. Het badkamermeubel is gemaakt van hoogwaardig fineer eiken in de elegante kleur Corn Silk. De verticale ribbels zorgen voor een speelse schaduwwerking, doordat de ruimte tussen de ribbels donkerder is, wat de uitstraling van dit meubel nog verder benadrukt.
Deze wastafelonderkast beschikt over twee diepe lades, ideaal voor het opbergen van al je badkamerbenodigdheden. Dankzij het innovatieve push&pull systeem openen en sluiten de lades soepel en geruisloos. De strakke afwerking van de randen geeft het meubel een samenhangend en verfijnd uiterlijk.
Het wastafelmeubel is niet alleen stijlvol, maar ook bestand tegen invloeden zoals vocht en warmte, waardoor het perfect is voor gebruik in de badkamer. Fineer eiken is duurzaam en behoudt zijn prachtige uitstraling, zelfs in de vochtige badkameromgeving.
Het retro design met verticale ribbels geeft dit wastafel meubel een unieke look, terwijl de moderne afmetingen en functionaliteiten het uiterst gebruiksvriendelijk maken.